Kısıkköy Mobilya Yol Tarifi

5
(4)

Kısıkköy mobilya yol tarifi, adres, harita ve navigasyon hizmetimiz ile Kısıkköy mobilyacılar sitesi yol tarifi bilgisini kolayca alabilirsiniz.

Kısıkköy mobilya şehri nerede ve nasıl gidilir diye soruyorsanız aşağıda yer alan bilgiler ile Kısıkköy mobilya şehrine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kısıkköy mobilya şehri İzmir’ de Gaziemir ilçesinden ve havalimanından sonra Torbalı yolu üzerinde bulunmakta olup, Torbalı yolu caddesi üzerindedir. Özel araç ile Kısıkköy mobilya yol tarifi havalimanından 7-8 km sonra karşınıza çıkacaktır. Toplu taşıma ile Kısıkköy mobilya sitesine ulaşmak isterseniz İzmir otogar yada Gaziemir’ den kalkan Torbalı minibüsüne binerek Kısıkköy mobilya kenti önünde inebilirsiniz. Yol üstünde olduğu için siteye yürüyerek girebilir ve tüm mağazaları yürüyerek de gezebilirsiniz. Aşağıda yer alan Kısıkköy mobilya şehri yol tarifi ile kolayca mobilyacılara ulaşabilirsiniz.

Adres : Oğlananası Atatürk Mah. Koca Mimar Sinan Cad. No:4 Kıskköy, Menderes – İzmir

Kısıkköy Mobilya Şehri yol Tarifi

Dekorasyon Önerileri

beyaz oturma odası

Beyaz Oturma Odası

Güvercin beyazından fildişi tonlarında salon ve oturma odası dekoru fikirlerini sizler için hazırladık. Taze, zamansız, temiz, …
Devamı
minimalist ev dekorasyonu

Minimalist Ev Dekorasyonu

Minimalist estetik dağınıklığı ortadan kaldırır Minimalist evler, daha azının daha fazla olduğu fikrine odaklanır. Aslında, bu iç …
Devamı
yatak odası dekorasyon

Yatak Odası Fikirleri

Parlak yatak odası fikirlerimizle yorgun yatak odanızı hak ettiğiniz sığınağa dönüştürün. Kışın rahatça oturabileceğiniz rahat ve …
Devamı
köse koltuk seçimi

Köşe Koltuk Seçimi

En iyi köşe koltuk ve açılır yataklarını mı arıyorsunuz? Bir yataklı kanepenin çok yönlülüğünü, ancak normal …
Devamı
kısıkköy mobilya yol tarifi

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kısıkköy Mobilya Yol Tarifi Yorumları (2 Yorum)

  1. Kısıkköy mobilya yol tarifi için özel araç ile İzmir Gaziemir havalimanı Torbalı yolu üstü ve toplu taşıma ile Kısıkköy yada Torbalı minibüsleri ile önünde inebilirsini.

  2. Kısıkköy mobilyacılar sitesi yol tarifi için çok işimize yaradı. Karşıyaka’dan kısıkköye kolayca ulaştık. Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir