Köşe Koltuk Seçimi

5
(13)

En iyi köşe koltuk ve açılır yataklarını mı arıyorsunuz? Bir yataklı kanepenin çok yönlülüğünü, ancak normal bir kanepenin rahatlığını ve genişliğini istiyorsanız, o zaman bir köşe veya uzanma koltuğu her iki dünyanın da en iyisini sunabilir. 

Köşe koltuklar, tüm ailenin dinlenmesi için bolca alan sunacak ve bir gecede kalan konuklar için geniş bir uyku sağlayacaktır; daha küçük bir kanepeye ihtiyacınız varsa ancak yine de geri tepme ve rahatlamak istiyorsanız, şezlonglu çekyat harika bir seçenektir. biraz ekstra bacak mesafesi.

Ve daha da iyisi, listemizdeki şezlongların çoğu, o şezlonga gizlenmiş kullanışlı gizli saklama alanı da sunuyor. Konukların ihtiyaç duyacağı ekstra yorgan ve yatak takımlarını saklamak için mükemmeldir.

Bir köşe takımı seçeneğinin size uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Üç kişilik çekyat, kompakt iki kişilik ve daha fazlası için en iyi köşe takımı grubumuza gidin .

En iyi köşe koltuk nasıl seçilir?

Ölçü almak

Kulağa bariz gelebilir, ancak hem bir köşe çekyat hem de bir şezlong oldukça fazla yer kaplayabilir, bu nedenle ilk iş iki katına, hatta üçe katlamaktır! – tercih ettiğiniz stil için yeriniz olduğundan emin olmak için ölçülerinizi kontrol edin. 

Ölçerken, özellikle bir pencere pervazına veya mevcut herhangi bir mimari özelliğe sığması gerekiyorsa, kanepenin yüksekliğini, genişliğini ve derinliğini düşündüğünüzden emin olun ve erişimi dikkate almayı unutmayın. 

Köşe koltukların çoğu, ön kapılardan ve koridorlardan daha kolay geçiş sağlamak için (en az) iki bölümden oluşur, ancak özellikle zor erişime sahipseniz, bu, göz önünde bulundurabileceğiniz seçenekleri etkileyebilir. Modüler bir köşe kanepe, çok sayıda oturma alanı istiyorsanız, ancak uğraşmak için zor bir erişime sahipseniz harika bir çözümdür.

Yatak Konforu

Hemen hemen her zaman bir köşe kanepe veya şezlong çekyat ile bir çift kişilik yatak alırsınız, ancak ‘çift’ olarak pazarlanan şey bazen iki kişilik rahat bir uyum olabilir! Bu nedenle, düzenli olarak uzun süre kalan misafirleriniz varsa, bütçenizin izin verdiği en geniş çekyatı tercih ettiğiniz için size teşekkür edeceklerinden şüpheniz olmasın. 

Modelle birlikte gelen şilte tipini de dikkate almak önemlidir; bütçe seçenekleri sadece bir köpük şilte sunabilirken, biraz daha fazla harcama size daha rahat bir cep yaylı veya hafızalı köpük şilte sağlayacaktır.

Kanepe Konforu

Bir köşe koltuk, ana oturma alanınız olarak günlük olarak kullanılacaksa, elbette, oturmasının rahat olması önemlidir.

köse koltuk seçimi

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.