Futon Company Manchester

4.4
(43)

Futon Company Manchester adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 269-271 Deansgate, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 834 8866

Futon Company Manchester Yol Tarifi

Futon Company Manchester United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 269-271 Deansgate, Manchester – United Kingdom olan Futon Company Manchester, işletmesine 0161 834 8866 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Futon Company Manchester ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Futon Company Manchester yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Futon Company Manchester hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Futon Company Manchester ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Futon Company Manchester ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Futon Company Manchester için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Futon Company Manchester bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Futon Company Manchester sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Futon Company Manchester Yorumları (43 Yorum)

  1. Onlarla uğraşmayın – harika dükkan, sevimli personel – müşteri hizmetleri berbat. 7 ürün için 6.11.20 tarihinde – teslimat tarihi 22.11.20 – şu anda 8.12.20 ve hiçbir şey gönderilmemiştir – siparişin Perşembe günü gönderilmesi gerektiği ve teslimatın 7-10 gün daha süreceği söylendi – onlar Yalan

  2. Size yardımcı olacak kibar personel. Her zamanki gibi harika ürünler! Daha küçük şeyler için yüksek son fiyatlar ama tamamen buna değer.

  3. Kendi zamanlarında bir şeyler teslim etmek için kendi yollarından çıkmaya gönüllü olan bu mağazadaki personel hakkında daha fazla konuşamazdım ve ürünleri seviyorum. Şiddetle tavsiye edilir!

  4. Çok yardımsever genç bayan, tam mil ne zaman. Teşekkürler.

Comments are closed.