City Office Supplies Limited

4.5
(6)

City Office Supplies Limited adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6, Broughton Trade Centre, Salford – United Kingdom

Telefon : 0161 832 7187

City Office Supplies Limited Yol Tarifi

City Office Supplies Limited

City Office Supplies Limited United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6, Broughton Trade Centre, Salford – United Kingdom olan City Office Supplies Limited, işletmesine 0161 832 7187 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca City Office Supplies Limited ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan City Office Supplies Limited yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. City Office Supplies Limited hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak City Office Supplies Limited ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan City Office Supplies Limited ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. City Office Supplies Limited için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. City Office Supplies Limited bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada City Office Supplies Limited sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

City Office Supplies Limited Yorumları

  1. Bildiğim en dürüst, arkadaş canlısı, rekabetçi şirket

  2. Mükemmel müşteri hizmeti. İçerideki insanlar çok arkadaş canlısı, onları tedarikçileriniz olarak hayal etmek zor. Ofis mobilyalarından kağıda kadar ihtiyacınız olan her şeye sahip olun.

  3. Harika ürünler ve hizmet. Dostça özel, kesinlikle tavsiye ederim!
    Kağıt havlu dağıtıcıları aldık ve hızlı ve verimli bir şekilde gelip kurdular, teşekkür ederim 🙂

Yoruma Kapalı