Glass Cabinets Direct

5
(3)

Glass Cabinets Direct adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 124 Cheetham Hill Rd, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 832 8184

Glass Cabinets Direct Yol Tarifi

Glass Cabinets Direct United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 124 Cheetham Hill Rd, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom olan Glass Cabinets Direct, işletmesine 0161 832 8184 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Glass Cabinets Direct ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Glass Cabinets Direct yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Glass Cabinets Direct hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Glass Cabinets Direct ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Glass Cabinets Direct ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Glass Cabinets Direct için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Glass Cabinets Direct bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Glass Cabinets Direct sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Glass Cabinets Direct Yorumları (3 Yorum)

  1. Çok tavsiye ederim. Sanat camı koleksiyonumu sergilemek için bir çift dolap aldım. Mükemmeldirler: sağlam yapılı, sağlam, tekerlekleri üzerinde kolayca hareket ettirilebilir ve çok profesyonel görünümlü. Kurulu aydınlatma etkilidir (halojen ampulleri LED eşdeğerlerine değiştirecek olsam da). Ahşap, MDF ve strafor ile çok iyi korunmuş olarak teslim edildi. Teslimatın sipariş edilmesi ve düzenlenmesi sürecinde şirket (Joe) ile iletişim kolay ve zevkliydi. Bu ürünleri ve bu şirketi iyice tavsiye ediyorum.

Comments are closed.