Rothwell & Thomas

5
(1)

Rothwell & Thomas adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 7 Knowsley St, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 832 9100

Rothwell & Thomas Yol Tarifi

Rothwell & Thomas

Rothwell & Thomas United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 7 Knowsley St, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom olan Rothwell & Thomas, işletmesine 0161 832 9100 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rothwell & Thomas ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rothwell & Thomas yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rothwell & Thomas hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rothwell & Thomas ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rothwell & Thomas ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rothwell & Thomas için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rothwell & Thomas bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rothwell & Thomas sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rothwell & Thomas Yorumları

  1. Kızım 9 yıl önce Rothwell ve Thomas tarafından döşenmiş özel yatak odaları olan bir ev satın aldı (içlerinde etiketleri var), bu yüzden gerçekte kaç yaşında oldukları hakkında hiçbir fikrim yok. Torunun yatak odasında yeni bir makyaj yaptık ve internette bulamadığım bazı yedek parçalara ihtiyacımız vardı, bu yüzden tavsiye almak için şirketle telefonla soğuk temasa geçtim ve sadece tavsiye vererek yardımcı olmakla kalmadılar, bize parçaları verdiler ve ödemeyi reddettiler. . . Sonuç – Makyaj bitti, 7 yaşındaki torun mutlu. Parçaların çok pahalı olmadığını açıkça belirttiler ama bu o kadar nazik ve beklenmedik bir hareketti ki, bu tamamen istenmeyen geri bildirimi yazma ihtiyacı hissettim.

Yoruma Kapalı