Sofa Workshop

3.5
(11)

Sofa Workshop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 118 Deansgate, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 832 2740

Sofa Workshop Yol Tarifi

Sofa Workshop United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 118 Deansgate, Manchester – United Kingdom olan Sofa Workshop, işletmesine 0161 832 2740 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofa Workshop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sofa Workshop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sofa Workshop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sofa Workshop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sofa Workshop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sofa Workshop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sofa Workshop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sofa Workshop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sofa Workshop Yorumları (11 Yorum)

  1. Farklı mağazalarda farklı fiyat aralıklarında birçok farklı kanepeyi kontrol ettikten sonra bu mağazaya girdik ve o muhteşem yeşil kadife kanepeyi ekranda gördük. Mükemmel! Kalite ve konfor. Kadife de rakip mağazalarındaki benzer fiyatlı alternatiflerden çok daha iyiydi. Kanepe çok sevdi ki biz koyu gri 2 emretti. Satış görevlileri de çok yardımcı oldular.

  2. Çok ıslak ve rüzgarlı bir Pazar günü gittik. Zaten on-line ne istediğini karar vermişti ama önce onları kontrol etmek istedim. İlk başta iki yardımcıları o kadar yararlı olmadığını düşündüm … Onlar iki hantal alışveriş baktı ve biz sadece bir kuru dışarı geliyor düşündüm!
    Sipariş vermeye başladığımız andan itibaren çok daha özenli hale geldiler. Bize yardım sona erdi adam sadece üç hafta dükkanda olmuştu ve biz bizim sipariş olarak çok yararlı ve keyifli. Henüz kanepeler vardı ama yüksek beklentileri var ve bizim yeni salon için arıyoruz!

  3. Buradan almayın, paranızı başka yerden alın.
    Temmuz ayında bir kanepe yerine bir kanepe teslim edildi, yenisi Ekim ayına kadar gelmedi. Ancak hala doğru bacakların teslim edilmesini bekliyorum.
    Müşteri hizmetlerinden etkilenmemiş olmalarına rağmen, bahaneler konusunda mükemmeller.

  4. Kumaş ve köşe düzenleri açısından çok özelleştirilebilen kanepeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir