Imperial Home & Multi Goods

3
(4)

Imperial Home & Multi Goods Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : City Centre, 21 Cheetham Hill Rd, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 839 4206

Imperial Home & Multi Goods Ltd Yol Tarifi

Imperial Home & Multi Goods Ltd

Imperial Home & Multi Goods Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi City Centre, 21 Cheetham Hill Rd, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom olan Imperial Home & Multi Goods Ltd, işletmesine 0161 839 4206 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Imperial Home & Multi Goods Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Imperial Home & Multi Goods Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Imperial Home & Multi Goods Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Imperial Home & Multi Goods Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Imperial Home & Multi Goods Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Imperial Home & Multi Goods Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Imperial Home & Multi Goods Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Imperial Home & Multi Goods Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Imperial Home & Multi Goods Yorumları

  1. Kesinlikle utanç verici hizmet sahibi bir iş sahibi kararlar veremeyen insanları sorumlu bıraktığında nasıl hayatta kalabilir benim sipariş 3 hafta mmmmmmm 5 hafta sonra arayarak ve adamlar peşinde ne birimleri geldi onlardan sonra hiçbir komis geldi söyledi onlar orada arama ve onaylamak biz bugün rock toplamak ve kapıda ne bit tahmin etmek için bir minibüs kiralamak herhangi bir zaman toplamak söylendi kapalı omd demek omd bu şimdiye kadar aldığım toplum hizmetidir ben para iadesi talep edecek beni bile başlatma

  2. Kesinlikle iğrenç hizmet ????. Pazartesi günü satın aldıktan sonra gardırobumun bugün teslim edilmesi gerekiyordu. Teslimat için planımı yalnızca bugün teslimatımı alamayacağımı söyleyecek şekilde yeniden düzenledim. Geri ödeme istedi ve bu da reddedildi. Bu yüzden şimdi beklemek zorundayım ve yarın teslimatımı alacağımdan bile emin değilim. Çok hoşnutsuzum. Lütfen bu yerden bir şey almayın. Bir daha asla yapmayacağımı biliyorum. ????????????????

Yoruma Kapalı