Penketh Group

5
(3)

Penketh Group adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 9 Charlotte St, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 200 6990

Penketh Group Yol Tarifi

Penketh Group

Penketh Group United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 9 Charlotte St, Manchester – United Kingdom olan Penketh Group, işletmesine 0161 200 6990 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Penketh Group ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Penketh Group yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Penketh Group hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Penketh Group ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Penketh Group ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Penketh Group için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Penketh Group bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Penketh Group sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Penketh Group Yorumları

  1. Mükemmel ofis mobilyaları. Taze çevre ve çalışma ofisi mekanı rafine.

  2. Başa çıkılacak birinci sınıf bir şirket. Hem ofis yenileme projelerimizde hem de Manchester üslerimizde Penketh ile çalıştık ve başkalarına da şiddetle tavsiye ediyorum.

Yoruma Kapalı