City Used Office Furniture Manchester Office

5
(8)

City Used Office Furniture Manchester Office adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 83 Ducie St, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 877 3322

City Used Office Furniture Manchester Office Yol Tarifi

City Used Office Furniture - Manchester Office

City Used Office Furniture Manchester Office United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 83 Ducie St, Manchester – United Kingdom olan City Used Office Furniture Manchester Office, işletmesine 0161 877 3322 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca City Used Office Furniture Manchester Office ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan City Used Office Furniture Manchester Office yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. City Used Office Furniture Manchester Office hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak City Used Office Furniture Manchester Office ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan City Used Office Furniture Manchester Office ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. City Used Office Furniture Manchester Office için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. City Used Office Furniture Manchester Office bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada City Used Office Furniture Manchester Office sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

City Used Office Furniture Manchester Office Yorumları

 1. Ev ofis için ikinci bir el masası satın aldı. Gerçekten yardımcı hizmet, iyi organize edilmiş teslimat, harika bir ürün, tam da ihtiyacım olan şeyi çok makul bir fiyata.

 2. Geçenlerde buradan bazı mobilyalar aldım çok iyi bir hizmetti ve mobilyalar kesinlikle harikaydı tam ihtiyacım olan şey müşteri hizmetleri rakipsizdi Kesinlikle tavsiye ederim görülmeye değer de hayal kırıklığına uğramayacaksınız

 3. Will ve Jason çok yardımsever ve kibardılar. İstediğimiz ürünü teslimat dahil iyi bir fiyata tedarik etmeyi başardılar. İyi stoklanmış olan showroom, geniş park yeri ile çok temiz ve derli toplu.

 4. I would highly recommend this company. 5 star ???? Purchased 16 x sought after swivel node case chairs today for our Training room.
  Will the Sales manager was great to deal with from initial enquiry to putting our order through, and sending me invoice/receipt to confirming delivery date to deliver these chairs to Glasgow.

  Would not hesitate to purchase again.

  Thank you
  Michelle Haazen,
  Operations Manager

Yoruma Kapalı