Liberty House Toys

4.2
(6)

Liberty House Toys Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 20, 24 Gibraltar Row, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0330 111 6938

Liberty House Toys Ltd Yol Tarifi

Liberty House Toys Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 20, 24 Gibraltar Row, Liverpool – United Kingdom olan Liberty House Toys Ltd, işletmesine 0330 111 6938 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Liberty House Toys Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Liberty House Toys Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Liberty House Toys Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Liberty House Toys Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Liberty House Toys Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Liberty House Toys Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Liberty House Toys Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Liberty House Toys Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Liberty House Toys Yorumları (6 Yorum)

  1. Korkunç müşteri hizmetleri. Sadece birkaç bileşenin (vidalar ve dübel tapaları) çalışmadığını veya eksik olduğunu bulmak için çocuklar için bir giyinme rayı ve depolama kiti satın aldı. Ellerini yıkayan müşteri hizmetlerini çağırdı. #failingcustomers

  2. Mükemmel müşteri hizmeti, kaliteli ürünler ve hızlı teslimat. Bu şirketi şiddetle tavsiye ederim.

Comments are closed.