Charmwood Furniture

3
(7)

Charmwood Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : London Rd, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0151 298 1168

Charmwood Furniture Yol Tarifi

Charmwood Furniture United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi London Rd, Liverpool – United Kingdom olan Charmwood Furniture, işletmesine 0151 298 1168 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Charmwood Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Charmwood Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Charmwood Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Charmwood Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Charmwood Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Charmwood Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Charmwood Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Charmwood Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Charmwood Furniture Yorumları (7 Yorum)

  1. Ben a4ft yatak ve şilte artı bir yatak yan kabine sipariş gelmesi 3 hafta sürdü Tamam hiçbir sorun zaten geldi bugün çok hayal kırıklığına yatak 4ft6 (çift) oldu yatak 4ft ve çöp aldı bir daha iyi durumda olduğunu , sadece bu satın alıyorum çünkü kızım Xmas için bir şey istemiyordu, bu yüzden o sadece 2 yaşında ve gönderdiklerinden çok daha iyi bir yatak olduğunu fark değil yeni bir yatak önerdi. Her neyse, hemen bana yanlış boyutta yatak göndererek telefonla aradım, telefondaki fella sabah doğru bir şey göndermeye söz verdi artı bizim için koydu, yataktan bahsetmedim ama sabah yapacağım

  2. Nazik ve yardımsever bir personel, hiçbir şey onlar için çok fazla sorun gibiydi, biz fiyatları karşılaştırmak böylece onlar bile diğer mağazalarda tavsiye, aile ve arkadaşlar için tavsiye eder

  3. Buradan pek çok ürün satın almış, tekerler üzerinde hazır ve gerçekten iyi kalitede olan herkese tavsiye ederim 5 *

  4. Bu iğrenç bir şirket ????, yürüyüşün başında çok para ödedi, sadece bir cevap makinesi çaldığımda, ama bir mesaj bırakamazsın, nerede kilitlendiğini biliyorum ama bu beni çalmamak için bir mazeret değil ve neler olduğunu bilmeme izin ver, hiç tavsiye etmem, kesinlikle duman ediyorum, Al bu sefer yatak odası mobilyalarımı bekliyorum, hala çalışan erkekleri beklemek, bir avukatla temasa geçmek ve paramı geri almak, İĞRENÇ ŞİRKETİ ???? ????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir