Costco Cafe

3
(2)

Costco Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 30 Waterloo Rd, Liverpool – United Kingdom

Telefon : 0151 224 7675

Costco Cafe Yol Tarifi

Costco Cafe

Costco Cafe United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 30 Waterloo Rd, Liverpool – United Kingdom olan Costco Cafe, işletmesine 0151 224 7675 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Costco Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Costco Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Costco Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Costco Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Costco Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Costco Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Costco Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Costco Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Costco Cafe Yorumları

  1. KAÇININ -Aile ile mağazada alışveriş yaptıktan sonra kafeyi ziyaret etti, sonra £ 100 park cezası ile çarptı. Tavsiye edemez.

  2. Kullanılmış mobilya ve ev için her şeyi leap fiyatlarla süper mağaza

  3. Sudan ucuz ! Paranız düşükse ve evinizi döşemeniz gerekiyorsa, orada yarı düzgün ve biraz daha az iyi bit var! Ben de dahil olmak üzere daha az şanslı olanlara kesinlikle bir amaca hizmet ediyor

  4. Sevimli personel, çok yardımsever. Kesinlikle iade edilecektir!

Yoruma Kapalı