Charity Shop & Used Furniture

4
(7)

Charity Shop & Used Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Liverpool – United Kingdom

Telefon : Belirtilmemiş.

Charity Shop & Used Furniture Yol Tarifi

Charity Shop & Used Furniture

Charity Shop & Used Furniture United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Liverpool – United Kingdom olan Charity Shop & Used Furniture, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Charity Shop & Used Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Charity Shop & Used Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Charity Shop & Used Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Charity Shop & Used Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Charity Shop & Used Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Charity Shop & Used Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Charity Shop & Used Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Charity Shop & Used Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Charity Shop & Used Furniture Yorumları

  1. Sadece birkaç mobilya, 2-3 kanepe gibi. Çoğunlukla kıyafet. Açılış saati yok, personele sormanız gerekiyor. Lee Jones Merkezinde. Yani açık olduğunda bir göz atabilirsiniz.

Yoruma Kapalı