Furniture4home

1
(1)

Furniture4home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Swan Bldg, Swan St, Manchester – United Kingdom

Telefon : 0161 791 0339

Furniture4home Yol Tarifi

Furniture4home

Furniture4home United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Swan Bldg, Swan St, Manchester – United Kingdom olan Furniture4home, işletmesine 0161 791 0339 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture4home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture4home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture4home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture4home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture4home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture4home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture4home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture4home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture4home Yorumları

  1. Başlıklı bir kral yatak sipariş etti. Birincisi hasarlı geldi (yırtık malzeme ve çatlak ayak) ve şoför bir imza bile almak için ortalıkta dolanmadı, ki bana şeffaf plastik ambalajdan görünen hasarlı olduğunu biliyormuş gibi geldi. Sorun bildirildi ve yedek üssün 1 ila 2 hafta olacağı söylendi, ancak 5 hafta ve birkaç e-posta aldı. Değiştirme geldi ve tabandaki çekmecelerden biri tamamen kapanmıyor. Geçen seferki kötü hizmetten sonra, hepsini tekrar yaşamayacağım ve buna katlanacağım. Tekrar sipariş vermeyeceğim ve deneyimlerim devam edecek bir şeyse, başka bir yerde alışveriş yapmayı tavsiye ederim.

Yoruma Kapalı