Orb Interiors Manchester

5
(22)

Orb Interiors Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Springfield Industrial Estate, Units A4/A5, Cottenham Ln, Salford – United Kingdom

Telefon : 0333 613 5555

Orb Interiors Ltd Yol Tarifi

Orb Interiors Ltd

Orb Interiors Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Springfield Industrial Estate, Units A4/A5, Cottenham Ln, Salford – United Kingdom olan Orb Interiors Ltd, işletmesine 0333 613 5555 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Orb Interiors Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Orb Interiors Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Orb Interiors Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Orb Interiors Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Orb Interiors Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Orb Interiors Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Orb Interiors Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Orb Interiors Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Orb Interiors Manchester Yorumları

  1. Harika bir yer, buradaki personel, yaptıkları şey hakkında mükemmel bilgiye sahiptir ve her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Mutfakların kalitesi tartışılmaz. Şiddetle tavsiye edilir.

  2. Orb Kitchens ile daha mutlu olamazdı. Tasarımdan uydurmanın tamamlanmasına kadar 5 yıldız, müşterilerine adanmış samimi bir ekip. Onlara arkadaşlar tarafından tavsiye edildi ve aynı yapmak için bir mutfağa bakarak herkese tavsiye gibi onlara geldi! Aferin Orb!

  3. Tüm mutfak ihtiyaçlarınız için rakipsiz fiyatlar ve hizmet için tek durak

  4. (Çılgın) ihtiyaçlarımın her birinin karşılandığından emin oldum! Hiç karşılaşmadığınız olağanüstü hizmet! Personelin her üyesi harika.

Yoruma Kapalı