Sofas & Stuff Manchester

4.4
(34)

Sofas & Stuff Manchester adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : The Bridge, 40 Dearmans Pl, Manchester, Salford – United Kingdom

Telefon : 0161 393 7140

Sofas & Stuff Manchester Yol Tarifi

Sofas & Stuff Manchester United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi The Bridge, 40 Dearmans Pl, Manchester, Salford – United Kingdom olan Sofas & Stuff Manchester, işletmesine 0161 393 7140 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sofas & Stuff Manchester ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sofas & Stuff Manchester yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sofas & Stuff Manchester hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sofas & Stuff Manchester ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sofas & Stuff Manchester ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sofas & Stuff Manchester için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sofas & Stuff Manchester bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sofas & Stuff Manchester sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sofas & Stuff Manchester Yorumları (34 Yorum)

  1. Manchester mağazasında gerçekten harika bir deneyim. Lee ve Simon, bizim için anlamlı olan bir şey elde ettiğimizden emin olmak için yukarıda ve öteye gitti. Çevrim içi yapmaya çalışmaktan çok daha iyi. Bu şirket ve Manchester mağazasındaki personel hakkında sevdiğimiz çok şey var, başta telefonda konuştuğumuz Rachel da dahil olmak üzere maça teslim edildi. Çok teşekkürler.

  2. Böyle yardımcı asistanlar ve güzel mobilyalar! Kanepelerimi seviyorum – harika rahat ve muhteşem kumaş. Tereddüt etmeden tavsiye ederim.

  3. Her zaman mükemmel müşteri hizmeti. Çok profesyonel ve yardımsever.

  4. Just had the most amazing service from Lee, Ben and Simon who made every effort to accommodate us and answer our many queries. After months of searching, we’ve finally found our perfect sofa at a good price and fair lead time. Would highly recommend!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir