Gd Furniture

4.2
(5)

Gd Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : GD Furniture, Unit 1 Allison St, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom

Telefon : 07704 134241

Gd Furniture Yol Tarifi

GD Furniture

Gd Furniture United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi GD Furniture, Unit 1 Allison St, Cheetham Hill, Manchester – United Kingdom olan Gd Furniture, işletmesine 07704 134241 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gd Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gd Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gd Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gd Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gd Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gd Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gd Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gd Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gd Furniture Yorumları

  1. Harika küçük işletme! Çarpıcı mobilyalar ve gerçekten iyi personel. Bir ayna, yatak ve yeni koltuğumun teslim edilmesini bekliyorum! Gerçekten iyi fiyatlar, benzer mağazalardan çok daha ucuz.

  2. Bu şirketi seviyorum! ???? Leanne sadece muhteşem! Hem ilk siparişimde hem de bu siparişimde birkaç günde bir fikrimi değiştirmeme katlanmayı başardım! Bana tam olarak istediğimi bulmada çok yardımcı oldu! Harika bir şirket! Harika kalite! Hızlı ve kolay teslimat! Ve müşteri hizmetlerinde hata yapamam% 100 tavsiye ederim! ????

  3. En kaliteli mobilyalar, sevimli personel ve hızlı servis !!! Evimin çoğu GD mobilya mı?

Yoruma Kapalı