Furniture Store Yavor Varna

3.8
(313)

Furniture Store Yavor Varna adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : зад Метро, ул. „Димитър Пешев“ 17, Varna – Bulgaria

Telefon : 088 976 7117

Furniture Store Yavor Varna Yol Tarifi

Furniture store YAVOR - Varna

Furniture Store Yavor Varna Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi зад Метро, ул. „Димитър Пешев“ 17, Varna – Bulgaria olan Furniture Store Yavor Varna, işletmesine 088 976 7117 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Store Yavor Varna ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Store Yavor Varna yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Store Yavor Varna hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Store Yavor Varna ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Store Yavor Varna ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Store Yavor Varna için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Store Yavor Varna bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Store Yavor Varna sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 313

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Store Yavor Varna Yorumları

  1. İyi servis, geniş seçenekler ve sağlam mobilyalar (MDF). Biraz daha yüksek fiyatlar. Showroomları geniş ve iki katlıdır. Geniş kanepeler, sehpalar, bölümler, yatak odaları, çocuk mobilyaları ve mutfaklar.

  2. So much choice. Reasonable prices. Helpful staff

  3. Благодаря много за професионално отношение на Галина Иванова, Дебота Стоянова и Фани Тодорова.Тези момичета са изключително отзивчиви и сами вдигаха, опаковаха и пренасяха двете части на дивана, който купихме, въпреки че нямаше служители от склада. Желая им още много успешни продажби и висока оценка за работата им от страна на ръководството.

Yoruma Kapalı