Mömax Варна

4.3
(590)

Mömax Варна adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : бул. Владислав Варненчик №277A, Varna – Bulgaria

Telefon : 0700 19 699

Mömax Варна Yol Tarifi

Mömax Варна

Mömax Варна Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi бул. Владислав Варненчик №277A, Varna – Bulgaria olan Mömax Варна, işletmesine 0700 19 699 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mömax Варна ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mömax Варна yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mömax Варна hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mömax Варна ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mömax Варна ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mömax Варна için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mömax Варна bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mömax Варна sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 590

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mömax Варна Yorumları

  1. Kapıdan selamlıyorlar, kibar tavırlar.

  2. Bir yıldız bile çok… Bir çocuk odası için yükseltmeli bir gardırop aldık, görünüşe göre pakette herhangi bir kusur yok, ancak paketi açtıktan sonra kapıların önlerinde tümsek ve delik izleri bulduk. Çekmecelerin montajı için olan açıklıklar yanlış yerlerde vs. Farklı üreticilerden ve mağazalardan birçok mobilya aldık ve monte ettik, ancak hiç bu kadar trajik bir kaliteyi geliştirmedik. Myomax bir daha asla !!!!

  3. Kusurlu bir ürünü satın alındıktan sonraki gün iade ederken personel ve yönetici tarafından son derece çirkin bir tutum ve yetersizlik. Bir daha gitmem ve tavsiye de etmem.

  4. Çok iyi dükkan. Uygun fiyatlar ve iyi promosyonlar.

  5. Огромна търговска площ и голямо разнообразие. Удобно за пазаруване.

Yoruma Kapalı