Weltew Bulgaria

2.9
(14)

Мебелен Магазин Weltew adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : бул. „Владислав Варненчик“ 256, Varna – Bulgaria

Telefon : 087 778 7657

Мебелен Магазин Weltew Yol Tarifi

Мебелен магазин Weltew

Мебелен Магазин Weltew Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi бул. „Владислав Варненчик“ 256, Varna – Bulgaria olan Мебелен Магазин Weltew, işletmesine 087 778 7657 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Мебелен Магазин Weltew ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Мебелен Магазин Weltew yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Мебелен Магазин Weltew hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Мебелен Магазин Weltew ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Мебелен Магазин Weltew ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Мебелен Магазин Weltew için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Мебелен Магазин Weltew bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Мебелен Магазин Weltew sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Weltew Bulgaria Yorumları

  1. Sadece gerçekleri ortaya koyacağım: Cumartesi günü yakalanan yatak, Pazartesi, Salı – hayır, Çarşamba günleri mantıklı bir teslim tarihi, iki kez çalarak iki kez aramaya döneceğime söz verdi, 19:00 hala bekliyorum.

  2. Onlar bana kusurlu bir yatak teslim! Birkaç gecikmeden sonra, daha ucuz olanla değiştirdiler, beni bir kabul protokolü imzalamaya zorladılar, burada fiyat ve kalite için hiçbir iddiam olmayan bir madde vardı (imzaladığımda görmedim)! Düzinelerce telefon görüşmesi ve yalan söyledikten sonra, bana hala bir garanti kartı vermediler! Üçüncü kata teslimat ve yatılı ücretsiz olurdu, bu da bir yalan olduğu ortaya çıktı!

  3. Her zevke uygun son derece geniş farklı mobilya seçenekleri Çok iyi hizmet.Tavsiye ederim!

Yoruma Kapalı