Furniture Lenistil

4.3
(67)

Furniture Lenistil adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : бл.4 (срещу Кауфланд), Boulevard “March 3” 4, Varna – Bulgaria

Telefon : 088 837 7588

Furniture Lenistil Yol Tarifi

furniture LeniStil

Furniture Lenistil Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi бл.4 (срещу Кауфланд), Boulevard “March 3” 4, Varna – Bulgaria olan Furniture Lenistil, işletmesine 088 837 7588 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Lenistil ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Lenistil yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Lenistil hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Lenistil ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Lenistil ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Lenistil için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Lenistil bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Lenistil sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 67

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Lenistil Yorumları

  1. Satın alma işleminden çok memnunuz! Kötü olan tek şey, eğer ürün mağazada olduğunda, hemen nakliyeyle size ulaşmaya hazır değiller ve siparişinizi beklerken, satın alma neşeniz buharlaşır. Aksi halde, teslimatı yapan çocuklar hızlı, hızlı ve fiyatsızdır (nasıl çalışacaklarına dair muhteşem bir örnek).

  2. Mobilyanın kendisi fena değil ama hizmetin yorumu yok. Aksi taktirde mobilyayı tedarik eden ve monte edenlerin çok iyi davrandığı ve erkekleri anladığı, hiçbir şey söylemediğim, erkeklerin ve usta tesisatçının maaşlarını yükseltmesi gerekiyor.

  3. Çok uygun fiyatlarla çok çeşitli mobilya Çok iyi hizmet … Yakında orada tekrar alışveriş yapacağız.

Yoruma Kapalı