Furniture Showroom Galero

4.5
(50)

Furniture Showroom Galero adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Пазарджишко шосе, 6ти километър, Plovdiv – Bulgaria

Telefon : 089 462 7086

Furniture Showroom Galero Yol Tarifi

furniture showroom Galero

Furniture Showroom Galero Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Пазарджишко шосе, 6ти километър, Plovdiv – Bulgaria olan Furniture Showroom Galero, işletmesine 089 462 7086 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Showroom Galero ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Showroom Galero yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Showroom Galero hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Showroom Galero ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Showroom Galero ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Showroom Galero için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Showroom Galero bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Showroom Galero sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 50

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Showroom Galero Yorumları

  1. Harika bir yer bizden çok şey aldık, bize hizmet eden kız çok yetkin, çok nazikti, tüm sorularımızı yanıtladı. Hala mobilyaların gelmesini bekliyorum, ama umarım seçtiğimiz şeylerin teslimatı ve kalitesiyle ilgili hiçbir sorun olmaz. Kaliteli Bulgar mobilyalarına ihtiyacı olan herkese tavsiye ve bir göz atmanızı tavsiye ederim.

  2. Çok fazla mobilya var ama modelleri ve fiyatları beğenmedim ……

  3. Her zamankinden daha yapılması gereken farklı şeyler var. Onu ziyaret etmeye değer.

  4. Son derece tavsiye! Burada herkes için bir Sınıf var!

  5. Kaliteli mobilya ve adil personel ile alışveriş yapın!

Yoruma Kapalı