Kitchens Prego

4.8
(32)

Kitchens Prego adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : bul. “SVOBODA” 69, Plovdiv – Bulgaria

Telefon : 089 361 9410

Kitchens Prego Yol Tarifi

kitchens PREGO

Kitchens Prego Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi bul. “SVOBODA” 69, Plovdiv – Bulgaria olan Kitchens Prego, işletmesine 089 361 9410 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kitchens Prego ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kitchens Prego yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kitchens Prego hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kitchens Prego ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kitchens Prego ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kitchens Prego için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kitchens Prego bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kitchens Prego sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kitchens Prego Yorumları

  1. Bir mutfak sipariş etmek ve ciddiye alınmak için nasıl giyindiğinizin önemli olduğu ilginç bir yer, kot pantolon ve tişörtün iyi karşılanmadığı

  2. Çok doğru ve çok iyi performans. Tavsiye ederim, her kuruşuna değer

Yoruma Kapalı