Furniture House Lazur

4
(696)

Furniture House Lazur Ad adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : bul. “Slivnitsa” 191, Varna – Bulgaria

Telefon : 0700 90 098

Furniture House Lazur Ad Yol Tarifi

Furniture House Lazur AD

Furniture House Lazur Ad Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi bul. “Slivnitsa” 191, Varna – Bulgaria olan Furniture House Lazur Ad, işletmesine 0700 90 098 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture House Lazur Ad ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture House Lazur Ad yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture House Lazur Ad hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture House Lazur Ad ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture House Lazur Ad ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture House Lazur Ad için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture House Lazur Ad bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture House Lazur Ad sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 696

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture House Lazur Yorumları

  1. Harika bir mobilya mağazası. Seçim çok büyük, her zaman malların bir kısmı indirimli. Orada ev ve ev için birçok faydalı ve güzel şey satın alıyorum. Servis iyi, çoğu Rusça konuşuyor. Sadece mobilyalar değil, bulaşıklar, havlular ve her türlü küçük şey de var.

  2. Mobilya harika, hızlı teslimat ve çoğu şeyi stokta tutuyor. Diğerleri gibi değil, sizi bir ay ve daha fazla bekletiyorlar. Hem güzel hem de daha uygun fiyatlı mobilyalar var. Ben tavsiye ediyorum !!

  3. Pandemik bir ortamda, sıkı, maskeli, dezenfeksiyon vb. ile çalışın, ancak müşteri ve bayi arasında iletişim yok.

  4. Burada her zaman bazı ilginç mobilya fikirleri bulabilirsiniz.
    Fiyatlar aşağı yukarı kabul edilebilir.

Yoruma Kapalı