Aiko

4.4
(2147)

Aiko adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : бул. „Владислав Варненчик“ 277A, Varna – Bulgaria

Telefon : 0700 18 866

Aiko Yol Tarifi

Aiko

Aiko Bulgaria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi бул. „Владислав Варненчик“ 277A, Varna – Bulgaria olan Aiko, işletmesine 0700 18 866 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aiko ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aiko yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aiko hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aiko ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aiko ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aiko için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aiko bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aiko sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 2147

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aiko Yorumları

  1. Pek çok iç çözümü olan harika mağaza, o kadar da hoş olmayan tek şey, yavruların elle veya çantada taşınan küçük cinslere bile izin verilmemesidir.

  2. Mobilya seçenekleri var, ancak gördüğüm en iyi kalitede değiller. Para için değer kabul edilebilir.

  3. Dükkan fena değil, mobilya güzel ama servis çok kötü, sıfırdan ona nezaket sıfırın altında, her şeyden önce onun kurallarıyla yönetici çok kaba davrandı, onlara karşı gelmek yerine müşteri kaybetmeyi tercih ediyorlar. Bunu bugün al, müşterilere daha nezaketle davranmalısın. Her şeyden önce size belirli rakamlar bıraktıklarında. Menegment, müşterilere nasıl davranılacağı konusunda bir kurs almalıdır.

  4. Tavsiye etmiyorum, 3.000 leva bir kanepe sipariş ettik, bir ayda teslim edeceklerini söylediler, 3 aydır bekliyoruz.

Yoruma Kapalı