Nottingham Furniture Wise

2.8
(20)

Furniture Wise adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 52-54 Radford Rd, Radford, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 978 1788

Furniture Wise Yol Tarifi

Furniture Wise United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 52-54 Radford Rd, Radford, Nottingham – United Kingdom olan Furniture Wise, işletmesine 0115 978 1788 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Wise ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Wise yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Wise hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Wise ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Wise ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Wise için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Wise bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Wise sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nottingham Furniture Wise Yorumları (20 Yorum)

  1. Çok yavaş ve kaba insanlar, müşteri hizmetleri iğrenç. birilerinin 30 dakika içinde arayacağı söylendikten sonra bir kaç gün daha gelmeleri ve ölçmeleri (birkaç kez denir) için 3 hafta beklediler.
    Beni aramaya çalıştıkları için sürekli yalan söylediler, randevumu başka bir hafta için yeniden planlamaya çalıştılar (toplamda bu noktada döşemem için 5 hafta beklerdim) çünkü aynı gün benim ve komşularımı yapmak istediler. Randevumu korudum.
    Saat 21: 00-3: 00 arasında geleceklerini, bir güncelleme almak için saat 3.15’de aradıklarını, daha sonra saat 16: 00’nın olacağını ve nedenini açıklamak için kullanılan şekillerin müşteri hizmetleri için kabul edilebilir olmadığını söylediler.

    Yine, güzel bir döşeme kullanmayacaksınız ama beklemeye ya da güçlük değildi

  2. Mükemmel müşteri hizmetleri. 8 yıldan beri onlardan satın alıyorum. Onlardan kanepe ve vinil satın aldı. Size özel önerilerde bulunun.

  3. Çok iyi müşteri hizmetleri ile çok uygun fiyat friend Tüm arkadaşlarıma ve aileme tavsiye ederim ve onlar da iyi hizmet ve fiyatlarından dolayı mutlular ۔۔

  4. Şimdiye kadarki en kötü hizmet, çok kabalar ve işi yaptıktan sonra insanları ekstra para için koparmaya çalışıyorlar, bu hizmeti kimseye asla tavsiye etmem. Hukuki tavsiye almak iyi değiller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir