Bensons For Beds

3.9
(172)

Bensons For Beds adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unit 9b, Castle Meadow Retail Park, Castle Bridge Rd, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 959 8967

Bensons For Beds Yol Tarifi

Bensons For Beds United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unit 9b, Castle Meadow Retail Park, Castle Bridge Rd, Nottingham – United Kingdom olan Bensons For Beds, işletmesine 0115 959 8967 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bensons For Beds ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bensons For Beds yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bensons For Beds hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bensons For Beds ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bensons For Beds ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bensons For Beds için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bensons For Beds bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bensons For Beds sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 172

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bensons For Beds Yorumları (172 Yorum)

  1. Satış ekibi iyi (belli ki sadece onlardan satın almanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorlar) ancak şanslıysanız ürünleri almak için yaklaşık 12-13 hafta beklemeniz gerekiyor. osmanlıyı tavsiye etmem yatağınız yol ürün bizimki 1 ay sonra bozuldu ve firma bunu garanti kapsamına almıyor yada yaptırmış olduğumuz ek sigortadan. Müşteri hizmetleri korkunçtu ve bir departmandan diğerine atılıyoruz. Bu arada kızım yaklaşık 4 aydır yataksız!!!!

  2. Teslimat Adamları kibar ve yardımseverdi. Temiz ve derli toplu boyaya zarar vermez. Seni tekrar kullanırdım. Umarım herhangi bir sorun yaşarsam hizmet bu kadar iyidir Teşekkürler.

  3. Çok iyi, bakmak ve fiyatları karşılaştırmak için bol miktarda yatak saklayın. Personel yardımsever

Comments are closed.