Brown Dog Interiors

4.8
(12)

Brown Dog Interiors Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 96-98 Derby Rd, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 919 5961

Brown Dog Interiors Ltd Yol Tarifi

Brown Dog Interiors ltd

Brown Dog Interiors Ltd United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 96-98 Derby Rd, Nottingham – United Kingdom olan Brown Dog Interiors Ltd, işletmesine 0115 919 5961 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Brown Dog Interiors Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Brown Dog Interiors Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Brown Dog Interiors Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Brown Dog Interiors Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Brown Dog Interiors Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Brown Dog Interiors Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Brown Dog Interiors Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Brown Dog Interiors Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Brown Dog Interiors Yorumları

  1. Andy ve Brown Dog ekibi tarafından yapılan bir yatak odası takımının (kral yatak, gardırop, 2 başucu masası, tuvalet masası) vardı ve daha mutlu olamazdık. Bir sonraki siparişimiz (bazı raflar ve büyük bir sandık) bu Cuma günü teslim edilmek üzere olacak ve gelecekteki parçaların kolumun bizim için yapmasını istediğimiz sürece bir listemiz var.

    Harika bir aile işletmesidir, ihtiyaçlarınızı dinlemek ve önerilerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır. Yaptıklarının kalitesi mükemmel ve biz mümkünse geri kazanılmış materyalleri kullanmalarını özellikle seviyoruz. Her bir parçanın kendine ait bir hikayesi olduğu ve çevresel etkiyi de en aza indirdiği anlamına gelir. Onları yeterince tavsiye edemezdim!

  2. Çok Yardımcı Sahibi ve ihtiyacımız olanı elde etmemize yardımcı oldu

  3. Üst düzey mobilya ve aydınlatma armatürleri ve diğer küçük öğelerin güzel seçimi.

  4. Yerel kaynaklı geri dönüştürülmüş keresteden güzel el yapımı mobilyalar. Hemen hemen her parça ısmarlama. Beraber çalışmak için harika insanlar.

  5. İyi iş ahlakı ve iyi sinirli ve nazik, istediğin şeyi yapar tamam iyi iş

Yoruma Kapalı