Furniture Village Nottingham

3.9
(169)

Furniture Village Nottingham adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Castle Meadow Retail Park, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 988 6880

Furniture Village Nottingham Yol Tarifi

Furniture Village Nottingham

Furniture Village Nottingham United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Castle Meadow Retail Park, Nottingham – United Kingdom olan Furniture Village Nottingham, işletmesine 0115 988 6880 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniture Village Nottingham ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniture Village Nottingham yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniture Village Nottingham hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniture Village Nottingham ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniture Village Nottingham ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniture Village Nottingham için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniture Village Nottingham bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniture Village Nottingham sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 169

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniture Village Nottingham Yorumları

  1. Mağaza ve ürünler mükemmel. Huzur içinde gezinmeye bırakıldık ama gerektiğinde çok yardımcı personel mevcuttu. Seçimimizi yaparken teslimatın 6-7 hafta olduğu, şimdilik bir depozito gerekli olduğu ve teslimat zamanına yakın tam ödeme yapılması gerektiği konusunda uyarıldık. Bütün bunlar makuldü ve siparişimizi verdik. Ancak 3 gün sonra arandık ve teslimatın 1-2 hafta içinde olacağı için tam ödemenin gerekli olacağı söylendi. Bunun söylenmesine sevindik, tam tutarı ödemekten mutluyuz. 10 gün sonra bir teslimat tarihi istedik ve 5 hafta boyunca etrafta dolaşıp bir dizi geri dönüşsüz arama verildi.

    Mobilyalarımız, gerçekten çok hoş iki kişi tarafından vaat edildiği gibi 6-7 hafta içinde bizim için teslim edildi ve monte edildi. Aldığımız mobilyalardan çok memnunuz.

    Ancak haftalarca ödeme ve zayıf iletişim konusunda yaptığımız çok rahatsız edici tedavi için 5 yıldız verirdik. Yani bir nevi aferin ish FW, sonunda oraya vardık. Bir dahaki sefere ne bekleyeceğimizi bileceğiz.

  2. Nottingham mağazasını ziyaret etti ve hoş bir adam olan ve bir kanepe satın alan Nick tarafından servis edildi. Teslimat için 7 – 9 hafta olduğu söylendi ve biraz daha beklemek zorunda kaldı. Mağazadaki personelden pek memnun değilim, her aradığımda kimse bana bir güncelleme veremedi. Ama nihayet geçen hafta güzel kanepem teslim edildi, mükemmel kalitede mobilyalardan gerçekten memnunum ve beklemeye değdi. Ayrıca teslimat ekibinden mükemmel hizmet. teşekkür ederim mutlu müşteri

  3. Ne korkunç bir ilk satın alma deneyimi. Depozitoyu ödedim ve satış elemanı kalan miktar için faizsiz bir kredi kurmak için bilgilerimi aldı. Teslimatımı ayarlamak için birkaç kez aramak ve hatta mağazayı ziyaret etmek zorunda kaldım. Teslimattan bir gün önce, ödenmesi gereken bir miktar ödeme olduğu için gerçekleşemeyeceğine dair bir telefon aldım. Kurulması gereken finans konusunda kimsenin bir fikri yok. Sadece satıyorlar ve unutuyorlar gibi görünüyor. Saklamak için başka bir çağrı ve hala çözülmedi. Görünüşe göre 21. yüzyılda hala 17. yüzyıldan kalma bir dükkan işletiyorlar.

Yoruma Kapalı