Fta Furnishing

3.3
(132)

Fta Furnishing adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 33 Salisbury St, Lenton, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 970 8963

Fta Furnishing Yol Tarifi

Fta Furnishing United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 33 Salisbury St, Lenton, Nottingham – United Kingdom olan Fta Furnishing, işletmesine 0115 970 8963 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fta Furnishing ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fta Furnishing yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fta Furnishing hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fta Furnishing ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fta Furnishing ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fta Furnishing için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fta Furnishing bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fta Furnishing sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 132

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Fta Furnishing Yorumları (132 Yorum)

  1. Yatağımı ve kabanımı buradan aldım ve kalite harika! Ve aynı zamanda harika bir fiyata! Mükemmel müşteri hizmetleri, çok yardımcı ve verimli oldu! Şiddetle tavsiye ederim 🙂

  2. FTA mobilyasından iki harika komodin aldım. Ne yazık ki, bağlantı parçaları biraz çarpıktı. Cevap bekleyerek onlarla temasa geçtim. Ancak hemen cevap verdiler !! Son derece yardımsever ve kibar ve 2 gün içinde yenisini teslim ettiler .???? tavsiye ederim.

  3. Kızım için bir osmanlı yatak istedim ve FTA web sitesinde tam olarak istediğimi buldum, harika bir fiyattı ve stokta … sipariş kolaydı ve yatak birkaç gün içinde teslim edildi … yatak birlikte talimatlar Tamam, ancak gaz kaldırma bit baş aşağı olduğunu gösterdi, bu yüzden biz o biti kanatlıyorduk … hiçbir şey eksikti ve son yatak harika görünüyor ve onlardan tekrar sipariş vereceğim kaliteli.

  4. Bu şirketin müşteri hizmetlerinde bir parça hata yapamam ve kaliteli ürünleriyle birlikte şirketlerini kimseye tavsiye etmekten çekinmem – hiçbir şey çok fazla sorun değildi ve şimdi tamamen monte edilmiş ve yeni yerime gurur duyan 2 güzel osmanlı yatak dekore edilmiş yatak odaları – teşekkür ederim ve eminim çok yakında başka bir sipariş için geri döneceğim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir