Sliderobes Nottingham

4.8
(12)

Sliderobes Nottingham adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Castle Park Industrial Estate, Queens Dr, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 985 2207

Sliderobes Nottingham Yol Tarifi

Sliderobes - Nottingham

Sliderobes Nottingham United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Castle Park Industrial Estate, Queens Dr, Nottingham – United Kingdom olan Sliderobes Nottingham, işletmesine 0115 985 2207 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sliderobes Nottingham ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sliderobes Nottingham yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sliderobes Nottingham hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sliderobes Nottingham ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sliderobes Nottingham ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sliderobes Nottingham için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sliderobes Nottingham bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sliderobes Nottingham sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Sliderobes Nottingham Yorumları

  1. Mükemmel müşteri hizmeti, ürün tasarımı ve uygulaması. Ucuz olmasa da, tüm maliyetler ön plandadır ve tasarladığınız sırada CAD çiziminde güncelleme, ayrıca 10 yıl garanti ve finansman seçenekleri. Ayrıca gardırobunuza uyması için serbest duran mobilyalar da yaparlar. Tavsiye edebilir.

  2. 10 yıl önce iki set çok farklı ve bireysel sürgü vardı. 6 yıl önce değişikliklerle yeni bir adrese taşındık. O zamandan beri her ikisine de hizmet edildi; en büyüğü bu Ocak (2020). Her şey yolunda gidiyor, yeni gibi iyi görünüyorlar ve takım gerektiğinde her zaman çok yardımcı oluyor.

  3. Skiderobes bana bazı gardıroplar yaptılar ve gardıropta yürüdüler ve şimdi onu hala seviyorum. Çarpıcı

  4. Three weeks ago I contacted Sliderobes to help me reorganise my chaotic wardrobe space. I was contacted by Karen at Sliderobes who immediately set me on a path to organisational heaven. My wardrobe room services myself and my two teenagers so alot of clothes, but Karen immediately set me on a path to organisational heaven. In one day my wardrobe room went from a maddening chaotic mess to a tranquil haven for dressing. Greg the fitter was equally fantastic. A real master craftsman. Clean, courtious, respectful and friendly to boot. A fanatic addition to my home. Thank you Karen and Greg. xxx

Yoruma Kapalı