Eat Sleep Live

4.9
(31)

Eat Sleep Live adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : The Old Joinery Mill, 2 Nuthall Rd, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0115 970 0060

Eat Sleep Live Yol Tarifi

Eat Sleep Live United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi The Old Joinery Mill, 2 Nuthall Rd, Nottingham – United Kingdom olan Eat Sleep Live, işletmesine 0115 970 0060 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eat Sleep Live ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eat Sleep Live yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eat Sleep Live hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eat Sleep Live ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eat Sleep Live ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eat Sleep Live için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eat Sleep Live bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eat Sleep Live sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Eat Sleep Live Yorumları (31 Yorum)

  1. Hizmet harikaydı. Etrafta dolaşmak ve her şeyin nasıl elle yapıldığını ve her mobilya parçasının ne kadar benzersiz olduğunu görmek harikaydı. Ismarlama yapım zamanında gerçekleşti, teslimat ve inşa ekibi harikaydı. Kesinlikle tavsiye ederim ve başka bir şey sipariş etmek için sabırsızlanıyorum.

  2. Yeni Hudson yatağımızı iki gün önce aldık ve bundan daha mutlu olamazdık. O kadar çarpıcı ahşap parçalarından yapılmış ki, yatak çıtaları 2 inç kalınlığında, o kadar inanılmaz derecede sağlam ve o kadar iyi yapılmış bir parça ki. Müşteri hizmetleri de olağanüstüydü. Nisan ayında yatağı sipariş ettik, ancak yeni evimizin satın alınması ertelendi. Eat Sleep Live inanılmaz derecede misafirperverdi ve Haziran ayının sonunda nihayet anahtarlarımızı aldığımızda yeniden dekore etmemizi sağlamak için teslimatı bu haftaya kadar geri itti. Teslimat sorunsuzdu; 3 saatlik bir zaman aralığı verildi ve varıştan yarım saat önce aradık. Yatak, güler yüzlü bir ekip tarafından bizim için hızlı bir şekilde monte edildi. Genel deneyim olağanüstüydü.

  3. Absolutely delighted with the service and products I bought. The people were great to work with and gave good advice. Delivery was spot on and people really nice and friendly. Thanks so much.

  4. I finally ordered a beautiful bespoke well made mirror to match our doors and beams. Thank you Rachael and team for all your help. It’s perfect!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir