Dfs Nottingham

4
(188)

Dfs Nottingham adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Castle Marina Retail Park, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0333 999 9777

Dfs Nottingham Yol Tarifi

DFS Nottingham

Dfs Nottingham United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Castle Marina Retail Park, Nottingham – United Kingdom olan Dfs Nottingham, işletmesine 0333 999 9777 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dfs Nottingham ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dfs Nottingham yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dfs Nottingham hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dfs Nottingham ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dfs Nottingham ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dfs Nottingham için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dfs Nottingham bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dfs Nottingham sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 188

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dfs Nottingham Yorumları

 1. Güzel yardımcı personel. Kanepemizin bekleme süresi 16 haftadır…..

 2. Gittiğimizde çok meşguldü ama satış personeli, personelin biraz yetersiz olduğunu düşünmelerine rağmen gerçekten cana yakın ve yardımseverdi.
  Siparişimizi alan Scott çok verimliydi ve tüm seçenekleri doğru düzeyde ayrıntıyla açıkladı, çok olumlu bir deneyim yaşadı.

 3. Kanepemiz uzun sürmedi, çünkü şeklini kaybetti ve doğumdan sadece haftalar sonra rahatsız oldu, ancak daha sıkı minderlere sahip olmak için fazladan para ödedik. Ayrıca, bu kadar hızlı bir bozulma olduğunu iddia eden zayıf müşteri hizmetleri normaldir ve yanıt vermede yavaştır (onlardan satın alma söz konusu olduğunda!)

 4. After ordering my Sofa with DFS I started the worst Customer Service experience ever my sofa took 6 months to arrive I myself was constantly chasing the Nottingham Store.
  After it eventually got delivered arrived with bent legs odd foam the service manager attended and confirmed legs faulty and incorrect foam and would contact me but after 3 weeks I had to phone and was told somebody would be contacting me a month passed again I had to ring it also takes 30 mins to answer phone at the call centre.

  Eventually I insisted on a replacement Sofa this came again faulty service manager came out again and confirmed but as a Dwell Sofa it would be handled differently even though I brought it from DFS he would update me again no update I again had to ring to say that it’s been sent to Dwell notes as a comfort issue a Joke as it’s not that it looks totally different i should be getting a call I have had two calls from somebody who leaves a voicemail message but no direct contact details so you again have to wait 30 mins for somebody to answer phone to get him to call you back I now been told Dwell will be contacting me I thought I brought from DFS and it was a Dwell brand Sofa now they have passed this onto Dwell.
  Still waiting for the call from Dwell
  Do not buy from DFS as it’s the worst Customer Service you will experience if things go wrong I now had to contact the Ombudsman to try and get somewhere with my sofa.

 5. Loved wandering around and not being pestered by sales staff, made the experience all the more enjoyable.

Yoruma Kapalı