Dwell Nottingham

3.6
(24)

Dwell adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Castle Marina Retail Park, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0345 675 9090

Dwell Yol Tarifi

dwell

Dwell United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Castle Marina Retail Park, Nottingham – United Kingdom olan Dwell, işletmesine 0345 675 9090 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dwell ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dwell yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dwell hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dwell ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dwell ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dwell için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dwell bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dwell sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dwell Nottingham Yorumları

  1. Harika mobilya ve güler yüzlü / bilgili personel, size soru sormada yardımcı olacaktır. Yemek masası ve koltuk onlar üzerinden sipariş ve ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri ile mutlu. Onları tavsiye ediyorum ve tekrar alışveriş. Hepinize teşekkürler, çok mutluyum.

  2. Bu mağazada çalışan bir Dwell çalışanı tarafından yazılan işimize çevrimiçi olarak çok sayıda kötü amaçlı yorum yazılmıştır. Bunun Dwell çalışanlarında da yapıldığına inanıyoruz.

    Şirketimiz hakkındaki sahte incelemelerin kaldırılması durumunda bu incelemeyi kaldırmaktan mutluluk duyuyoruz.

  3. İçinde güzel görünüyor sadece yuvarlak yürüdü

Yoruma Kapalı