Dreamtouch Mattresses

2.8
(59)

Dreamtouch Mattresses Ltd adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unit 2, Chelsea House, Rye St, New Basford, Nottingham – UK

Telefon : 0115 978 7100

Dreamtouch Mattresses Ltd Yol Tarifi

Dreamtouch Mattresses Ltd UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unit 2, Chelsea House, Rye St, New Basford, Nottingham – UK olan Dreamtouch Mattresses Ltd, işletmesine 0115 978 7100 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dreamtouch Mattresses Ltd ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dreamtouch Mattresses Ltd yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dreamtouch Mattresses Ltd hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dreamtouch Mattresses Ltd ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dreamtouch Mattresses Ltd ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dreamtouch Mattresses Ltd için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dreamtouch Mattresses Ltd bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dreamtouch Mattresses Ltd sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dreamtouch Mattresses Yorumları (59 Yorum)

  1. Satın aldığım en yüksek kaliteden çok memnun kaldım ve tahsis edilen zaman diliminde ulaştım

  2. Bu adamlardan bir wowcher teklifiyle bir yatak sipariş ettim ve hemen pişman oldum.
    Ürün fiyat noktası veya görüntü ile eşleşmiyor ve şirket, geri ödeme almak istersem ürünü oraya iade etmenin mali sorumluluğumda olduğunu iddia ediyor.
    Şu anda yasal seçeneklerime bakıyorum ama bu bir müşterinin geçmesi gereken bir şey değil.
    Bu baş ağrısından uzak durun.

  3. Ne sipariş ettiğimi almadım. Bir dreamtouch bellek köpüğü sipariş ettim, Bonnet yaylı şilte kesinlikle korkunç. Paramı geri istiyorum. Ama diğer açıklamalara göre yargılamaya çalışmanın bir anlamı yok sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir