Metal Garden Screen

5
(6)

Metal Garden Screen adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Vernon House, Metal Garden Screen, Suite 2381 109, Friar Ln, Nottingham – United Kingdom

Telefon : 0800 044 8412

Metal Garden Screen Yol Tarifi

Metal Garden Screen United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Vernon House, Metal Garden Screen, Suite 2381 109, Friar Ln, Nottingham – United Kingdom olan Metal Garden Screen, işletmesine 0800 044 8412 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Metal Garden Screen ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Metal Garden Screen yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Metal Garden Screen hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Metal Garden Screen ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Metal Garden Screen ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Metal Garden Screen için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Metal Garden Screen bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Metal Garden Screen sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Metal Garden Screen Yorumları (6 Yorum)

 1. Bahçemde açık oturma alanı oluşturmak için birkaç metal bahçe ekranı satın aldım. Kaliteden gerçekten etkilendim ve benzersiz tasarımları sevdim. Mükemmel servis ve hızlı teslimat. Teşekkür ederim!

 2. Baştan sona mükemmel hizmet. Eğimli bir ekran için bazı hassas ölçümler yaptık ve mükemmel bir şekilde oturdu.
  Kalite mükemmeldir, mükemmel bir yüzeyle sağlamdır.
  Siparişten teslimata kadar 2 haftadan kısa sürdü.
  Harika servis. Onları şiddetle tavsiye ederim

 3. Baştan sona mükemmel hizmet. İç duvardaki bir boşluğa sığacak şekilde özel olarak yapılmış bir ekranı vardı. Bu şirket harikaydı, tasarımdan tamamlanmaya kadar her şeyi sıralamama yardımcı oldu. Son ürünü seviyorum ve bu şirketi kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler arkadaşlar ????

 4. Çok iyi yapılmış ve makul bir fiyata güzel bir ürün. Will Bottomley, tavsiyelerde bulunarak ve boyut vb. konularda bize rehberlik ederek daha fazla yardımcı olamazdı. Gelmesi için uzun süre beklemek zorunda kalmadık ve ekrandan gerçekten memnunuz. Duvarda çok güzel duruyor ve üzerine çok güzel yorumlar aldık ☺️

 5. Tasarım ve renk seçimi çok iyi. Şimdi bahçedeki konumundan çok memnunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir