Bluecony

5
(3)

Bluecony adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 4388 Saint Denis St, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (855) 380-3387

Bluecony Yol Tarifi

Bluecony Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 4388 Saint Denis St, Montreal – Quebec, Canada olan Bluecony, işletmesine (855) 380-3387 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bluecony ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bluecony yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bluecony hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bluecony ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bluecony ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bluecony için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bluecony bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bluecony sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bluecony Yorumları

  1. Harika ergonomik mobilyaların butiği. Ergonomik tasarımlarıyla konforlu ve güzel bir cepte taşınabilir, pratik ahşap meditasyon bankları. Dizlerde ağırlık yok ve omurga düz kalır!

  2. İlham verici butik, mükemmel müşteri hizmetleri. Kendi iyiliğimle ve onların ihtiyaçlarıma göre optimize edilmiş ve vücuduma uyarlanmış bir çalışma ortamı yaratmak için birlikte çalışmakla ilgilendiklerini hissettim.

Yoruma Kapalı