Structube

3.8
(27)

Structube adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 4560 Rue Saint-Denis (coin, Avenue du Mont-Royal E, Montréal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 843-6984

Structube Yol Tarifi

Structube

Structube Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 4560 Rue Saint-Denis (coin, Avenue du Mont-Royal E, Montréal – Quebec, Canada olan Structube, işletmesine (514) 843-6984 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Structube ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Structube yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Structube hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Structube ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Structube ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Structube için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Structube bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Structube sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Structube Yorumları

  1. Bu mağazaya verdiğim siparişimin ardından Structube teslimi için 4/5 koydum, gerçekten çok güzel olan, iletişimi çok iyi olan ve cezalandırmak istemediğim takım için değil.
    Ocak ayında teslimat için Aralık ayında bir kanepe ve sehpa sipariş ettim. Şimdiye kadar her şey yolunda gitti.

    Ancak küçük (veya büyük) dezavantajı: Mağazada sipariş verdiğimde garanti edildiğinden ve sehpam kanepeyle aynı anda teslim edilmediğinden, kanepe kapımın önünde değil, binamın lobisine teslim edildi arz sorunu nedeniyle.

    Bu yüzden sabırlı olmam istendi … öyle yaptım. Ve şimdi stoğa geri döndüğüne göre, bana teslim edilmek istersem 60 $ ücret ödemem gerektiği söylendi. Yalnızım ve bir arabam yok, kendime bakmak zorunda kalacağım çünkü orijinal siparişimin miktarına göre ücretsiz teslimat hakkına sahip olduğumda ek ücret ödemek istemiyorum. Structube, müşterileriniz sabırlı, ancak tedarik ve envanter sorunlarınız için bizden ücret almayın.

Yoruma Kapalı