Bois & Cuir Saint Denis

3.9
(52)

Bois & Cuir Saint Denis adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 4275 Saint Denis St, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 303-7444

Bois & Cuir Saint Denis Yol Tarifi

Bois & Cuir Saint-Denis

Bois & Cuir Saint Denis Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 4275 Saint Denis St, Montreal – Quebec, Canada olan Bois & Cuir Saint Denis, işletmesine (514) 303-7444 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bois & Cuir Saint Denis ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bois & Cuir Saint Denis yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bois & Cuir Saint Denis hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bois & Cuir Saint Denis ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bois & Cuir Saint Denis ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bois & Cuir Saint Denis için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bois & Cuir Saint Denis bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bois & Cuir Saint Denis sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 52

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bois & Cuir Saint Denis Yorumları

  1. Temel olarak aldığım harika müşteri hizmetleri nedeniyle 5 yıldız koyuyorum! Maalesef ismini sormadım, ancak son dakikada bir masa almaya gelmeme rağmen, benim için onu düzgün bir şekilde sarmak için zaman ayırdı ve süper arkadaş canlısıydı. Kat demosu olduğu için 4 katına değer bir masa için harika bir fiyat aldım. Mağazadaki her şeyi kesinlikle harika buluyorum ama belki kalite için biraz pahalı buluyorum? Masanın fazla mesaiyi nasıl yapacağını göreceğim!

  2. Mükemmel müşteri hizmeti! Javier çok nazik ve kusursuz hizmet veriyor! Çok kaliteli ve mükemmel fiyat. Şiddetle tavsiye ediyorum 🙂

  3. Stil sahibi kaliteli ürünler! Mağazada harika fırsatlar ve deneyimli personel. Evimiz için çok sayıda tasarlanmış makale buldum, güzel!

Yoruma Kapalı