Nadine Hajjar Studio

5
(8)

Nadine Hajjar Studio adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2177 Rue Masson, Montréal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 575-7112

Nadine Hajjar Studio Yol Tarifi

Nadine Hajjar Studio Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2177 Rue Masson, Montréal – Quebec, Canada olan Nadine Hajjar Studio, işletmesine (514) 575-7112 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nadine Hajjar Studio ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nadine Hajjar Studio yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nadine Hajjar Studio hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nadine Hajjar Studio ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nadine Hajjar Studio ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nadine Hajjar Studio için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nadine Hajjar Studio bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nadine Hajjar Studio sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Nadine Hajjar Studio Yorumları

  1. Nadine ve Nadine Hajjar Studio ekibi evimizde ahşap merdiven rampası tasarladı, yarattı ve kurdu; Sonuç muazzamdı; Eserleri orijinal, yaratıcı ve iyi hazırlanmış; Müşteri açısından en önemlisi, evimizin değerini yükseltti. Nadine ve ekibine çalışmaları için yeterince teşekkür edemem. Çok takdir 🙂

  2. Nadine, son dakikada bile zorluklarla karşılaşan ve baskıya rağmen her zaman güzel bir gülümseme ve çok nezaketle muhteşem ürünler gerçekleştiren çok yetenekli ve profesyonel bir sanatçı! Özel çalışmaların yaratılmasında onunla işbirliği yapmak her zaman bir zevktir!

  3. Nadine, evimdeki tüm ahşap işlerinde ve mobilyalarımla olağanüstü bir iş çıkardı. Sonuçtan daha fazla memnun olamazdım. Tavsiye ederim!

Yoruma Kapalı