Les Gaspilleurs

5
(26)

Les Gaspilleurs adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 2177 Rue Masson #401, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 600-4566

Les Gaspilleurs Yol Tarifi

Les Gaspilleurs Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 2177 Rue Masson #401, Montreal – Quebec, Canada olan Les Gaspilleurs, işletmesine (514) 600-4566 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Les Gaspilleurs ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Les Gaspilleurs yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Les Gaspilleurs hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Les Gaspilleurs ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Les Gaspilleurs ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Les Gaspilleurs için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Les Gaspilleurs bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Les Gaspilleurs sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Les Gaspilleurs Yorumları

  1. İnsan ölçeğinde kibar, güler yüzlü ve özenli hizmet. Büyükannemden miras kalan, titrek bir şekilde tamir edilmiş bir sandalyemiz vardı, görünen eklemler göz önüne alındığında biraz hassas bir proje. Risklere ve bütçemize göre seçenekleri iyi anlattık. Beklentilerimizin ötesinde mükemmel sonuç. Şiddetle tavsiye ediyorum.

  2. Hizmetleri hakkında yeterince söyleyemem! Karel harika! Bizim için bir yemek masasını yeniledi ve kesinlikle çok etkileyici! % 1000000 tavsiye ederim ve zaten masayı gören birçok arkadaşıma ihtiyacım var. Aferin Les Gaspilleurs!

  3. Karel, yemek odası büfemizde kırılan bacakları onarmak için harika bir iş çıkardı. Yeni taşınmıştık ve hemen yapılması gerekiyordu. Ayrıca bitirmesi için yarım ay masasını almasını sağladık. Güzelce yenilenmiş olarak geri geldi. Orada işçilik ve duyarlılık tavsiye ederim.

Yoruma Kapalı