Dubois

4.9
(252)

Dubois adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 4461 St Laurent Blvd, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (438) 387-7755

Dubois Yol Tarifi

DUBOIS

Dubois Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 4461 St Laurent Blvd, Montreal – Quebec, Canada olan Dubois, işletmesine (438) 387-7755 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dubois ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dubois yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dubois hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dubois ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dubois ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dubois için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dubois bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dubois sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 252

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dubois Yorumları

  1. Bir yemek masası ve bir şifonyer aldık ve hem mobilya kalitesinden hem de mağazadaki hizmetten çok memnunuz. Onları mağazadan aldığımızda, mobilyalar kalın battaniyelere dikkatlice sarılmış ve iyi korunmuş, bu da nakliyeyi kolaylaştırmıştır. Bu işareti tavsiye ederim.

  2. Yeni masamıza bayıldık! Kapıdan girer girmez Sam çok sıcak ve misafirperverdi. Kararımızı verirken son derece yardımsever ve sabırlıydı. kesinlikle tavsiye ederim!

  3. Eşsiz ve mükemmel kalitede eski mobilyalar. Kelimenin tam anlamıyla orada bulduğum her şeyi sevdim. Lütfen işleri çok hızlı satmayın, bekleyin, dairemi döşemek için zamanım var 😉

  4. Piyasada bulduğum uygun fiyatlarla en güzel masif ahşap masalar. Büyük seçim. Mükemmel mağaza içi hizmet, nazik, baskı olmadan profesyonel. Satıcı Samuel sabırlı ve uzlaşmacıydı. Kusursuz ve çok hızlı teslimat ve montaj hizmeti. Bu mağazayı şiddetle tavsiye ederim.

  5. We were visiting from Toronto and stopped in the store to see some of the wood items on display. We were greeted by Samuel who took his time to explain the material and show us the available options and finishes. The wood planks are truly a piece of art. The selection and service were excellent-highly recommended! Thank you for your service.

Yoruma Kapalı