Palais Chinois De Montreal Le

4.7
(6)

Palais Chinois De Montreal Le adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1125 Mont-Royal Ave E, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 528-5812

Palais Chinois De Montreal Le Yol Tarifi

Palais Chinois De Montreal Le

Palais Chinois De Montreal Le Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1125 Mont-Royal Ave E, Montreal – Quebec, Canada olan Palais Chinois De Montreal Le, işletmesine (514) 528-5812 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Palais Chinois De Montreal Le ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Palais Chinois De Montreal Le yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Palais Chinois De Montreal Le hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Palais Chinois De Montreal Le ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Palais Chinois De Montreal Le ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Palais Chinois De Montreal Le için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Palais Chinois De Montreal Le bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Palais Chinois De Montreal Le sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Palais Chinois De Montreal Le Yorumları

 1. Televizyonumuz için bir mobilya parçası aldık. O çok güzel. Biz bu yerin hayranıyız. Mobilyaları gerçekten çok güzel. Yapabilirsem, her şeyi evde alacağım 🙂
  Müdür gerçekten çok güzel.
  Dairemizi döşemek için birçok mobilya mağazası yaptık ve bu en iyisi. Mobilyalarının kalitesi, fiyatı ve ekibi için gerçekten özenli ve güzel.
  Bu mağaza herkese öneririm.
  Tekrar teşekkürler !!

 2. Uygun fiyatlar, mükemmel müşteri hizmetleri!

 3. Mükemmel koleksiyon, uygun fiyat ve mükemmel hizmet.

 4. Çok güzel şeyler içeren süper güzel mağaza 🙂 Çok güzel personel!

 5. Çok güzel mağaza. Resepsiyon harika. Ben tavsiye ediyorum.

 6. Tek kelimeyle kusursuz hizmet. Çalışanlar son derece ilgili, kibar ve güler yüzlü 🙂 Birçok mağazada mağaza hizmetinin insani tarafının eksik olduğunu görüyorum ama sizi temin ederim ki burada fark yaratan bir nezaket ve ilgiyle karşılanıyoruz.

  Fiyatlar adil ve yüzyılın ortasını arıyorsanız, çeşitlilik gerçekten etkileyici.

Yoruma Kapalı