Slettvoll

4.5
(29)

Slettvoll adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Regeringsgatan 12, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-21 41 70

Slettvoll Yol Tarifi

Slettvoll

Slettvoll Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Regeringsgatan 12, Stockholm – Sweden olan Slettvoll, işletmesine 08-21 41 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Slettvoll ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Slettvoll yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Slettvoll hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Slettvoll ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Slettvoll ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Slettvoll için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Slettvoll bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Slettvoll sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Slettvoll Yorumları

  1. Çok cana yakın personel ve son derece profesyonel.

    (Wad Menish tarafından yapılan incelemeye cevap: Mağaza soygun / hırsızlığa maruz kaldı. Ve gördüğünüz kadın onlara maruz kalan bu kişi olabilir.)

  2. Boş karşılama, personel merhaba demeden bakıyor

  3. Güzel ve rahat mobilyalar ve diğer bazı güzel şeyler

Yoruma Kapalı