Tempur Brand Store Stockholm

4.7
(20)

Tempur Brand Store Stockholm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sveavägen 30, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-522 281 61

Tempur Brand Store Stockholm Yol Tarifi

Tempur Brand Store Stockholm

Tempur Brand Store Stockholm Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sveavägen 30, Stockholm – Sweden olan Tempur Brand Store Stockholm, işletmesine 08-522 281 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tempur Brand Store Stockholm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tempur Brand Store Stockholm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tempur Brand Store Stockholm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tempur Brand Store Stockholm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tempur Brand Store Stockholm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tempur Brand Store Stockholm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tempur Brand Store Stockholm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tempur Brand Store Stockholm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tempur Brand Store Stockholm Yorumları

 1. Doğru yatağı seçme konusunda yardım için mağaza ile temasa geçtiniz. İnanılmaz canayakın ve yardımsever personel, satın almadan önce ve sonra. Şiddetle tavsiye edilir.

 2. Hasta güzel ve diğer yatak dükkanları olarak hiçbir şekilde çelişkili değil. İyi bilgi ve yardımsever – satın almadan önce ve sonra hem de!

 3. İyi personel ve iyi bir seçim yanı sıra iyi fiyatlar.

 4. Güzel ve yardımsever müşteri hizmetleri. Çok fazla seçenek yok ama iyi fiyatlar ve güzel ürünler.

 5. müşteri hizmetlerinde kiminle konuştuğunuz konusunda büyük farklılıklar
  bazıları çok yardımcı olur ve diğerleri hem tatsız hem de zorba
  ve bu en azından

  genel olarak iyi ve her yönden çok yardımcı

Yoruma Kapalı