Asplund

4.2
(18)

Asplund adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sibyllegatan 31, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-662 52 84

Asplund Yol Tarifi

ASPLUND

Asplund Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sibyllegatan 31, Stockholm – Sweden olan Asplund, işletmesine 08-662 52 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Asplund ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Asplund yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Asplund hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Asplund ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Asplund ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Asplund için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Asplund bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Asplund sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Asplund Yorumları

  1. İskandinav açık renkler ve İskandinav sade tasarımı en iyi şekilde. Tanınmış İsveçli tasarımcılar burada toplanıyor. Yüksek kaliteli İskandinav mobilyalar, kilimler, lambalar ve diğer perakende ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Minimalizm ile ilgilenen ziyaretçi için bir zorunluluktur.

  2. İyi servis ama biraz müzik atmosferi canlandırabilirdi

Yoruma Kapalı