Furniturebox

1.4
(93)

Furniturebox adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Grev Turegatan 7, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-500 090 40

Furniturebox Yol Tarifi

Furniturebox

Furniturebox Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Grev Turegatan 7, Stockholm – Sweden olan Furniturebox, işletmesine 08-500 090 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Furniturebox ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Furniturebox yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Furniturebox hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Furniturebox ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Furniturebox ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Furniturebox için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Furniturebox bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Furniturebox sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.4 / 5. Toplam Oy : 93

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Furniturebox Yorumları

  1. Burada çok iyi yorumlar alıyorlar! Burada anlatılandan daha kötü!

  2. Müşterilerin çevrimiçi satın alırken olağan cayma haklarını kullanmalarına izin vermeyi reddediyor

  3. İnanılmaz derecede kötü. Eşyalarımı hiç teslim almadım ve onlardan haber aldığımda teslimat hakkında yanlış bilgi verdiler. İki ay sonra (e-posta gönderdikten ve müşteri hizmetlerini birkaç kez aradıktan sonra) malların var olmadığını öğrendim. Paramı geri almam üç hafta daha sürdü (müşteri hizmetleriyle birkaç kez iletişime geçmek zorunda kaldım). Hiç böyle bir şey görmedim. Başka seçenekler varsa buradan satın almayın.

Yoruma Kapalı