Norrgavel

4.2
(93)

Norrgavel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Birger Jarlsgatan 27, Stockholm – Sweden

Telefon : Belirtilmemiş.

Norrgavel Yol Tarifi

Norrgavel

Norrgavel Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Birger Jarlsgatan 27, Stockholm – Sweden olan Norrgavel, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Norrgavel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Norrgavel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Norrgavel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Norrgavel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Norrgavel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Norrgavel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Norrgavel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Norrgavel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 93

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Norrgavel Yorumları

  1. Bu hizmet, bilgi ve iletişim için geçerlidir. Müşteri hizmetlerini, iletişimi gerçekten gözden geçirmeniz gerekiyor. Sadece ben ve muhtemelen yanımda olan birkaç kişi, mobilyada sahip olduğunuz kalitede bir mağazada kusursuz hizmet ve muamele bekliyorum. 1. Mağazadaki görevliler bu hafta sonu neler olduğu, durumun nasıl olduğu hakkında konuşuyor ve birbiri ardına yapılan özel görüşmeler, yüksek sesle ve yüksek sesle birbirinin yerine geçiyor ve mağazadaki müşterilerle hiç temas kurmuyor. Ne merhaba, ne yardım edebilirim ne de hoşçakal. 2. Hediye kartlarını kullanırken, hem renk / malzeme seçimi hem de hediye kartlarını kullanma konusunda duyulmamış sorunlar vardı. Personel gerçekten ne sattıklarını bilmiyor veya ödeme yöntemleri hakkında bilgi sahibi değil. 3. Teslimat, mobilyaların ne zaman geldiği konusunda geri bildirimde bulunmaz. Özenli bir arama / e-posta gönderdikten sonra, bir teslimat haftası aldık ve tam bir sessizlik ve bilgi olmadan yapılmadı. Şimdi tekrar karşılaştık ama hala cevap yok. Bu mantıksız !! Var olmayan muameleden çok hayal kırıklığına uğradık. Bu hafta sonu ödediğimiz bu siparişi geri alma kararı aldık !!!!! birkaç ay önce !!!! iki koltuk ve bir sehpa. SAD çok üzücü.

  2. Güzel farklı şeyler dekor ve etraftaki her şey orada mı? Keten tohumu yağı kokusunu takip edin!

  3. Eviniz ve daireniz için mobilya alışverişine gidin. Şiddetle tavsiye edilir.

Yoruma Kapalı