Designtorget

3.8
(13)

Designtorget adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Centralplan 15, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-518 010 51

Designtorget Yol Tarifi

Designtorget

Designtorget Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Centralplan 15, Stockholm – Sweden olan Designtorget, işletmesine 08-518 010 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Designtorget ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Designtorget yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Designtorget hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Designtorget ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Designtorget ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Designtorget için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Designtorget bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Designtorget sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Designtorget Yorumları

  1. Pahalı fiyatlar abartılı karşı biraz gider. doğrudan bu dükkanda ilham vermez.

  2. Heyecan verici mağaza, gerçekten güzel hediyeler / ürünler. Çok eğlenceli. Daha fazla ziyaret olacak. 10 numaralı parçanın yanında.

  3. Biraz pahalı ama bazı iyi teklifler var! Orada çalışan adam çok arkadaş canlısıydı, harika bir konuşmacı ve hediyelerimizin mükemmel bir paketleyicisiydi! Harika bir hizmet!

Yoruma Kapalı